Hallitus

Putkinotkon hallituksen kokoonpano vuonna 2018:

Maria Hakkarainen
maria.hakkarainen@helsinki.fi
Puheenjohtaja

Mette Vesistö
mette.vesisto@helsinki.fi
Varapuheenjohtaja, liikuntavastaava, yhteistyövastaava

Yhteistyötä koskevat yhteydenotot ensisijaisesti yhteistyövastaavalle.

Otto Rikka
otto.rikka@helsinki.fi
Sihteeri, tiedottaja

Meeri Riihelä
meeri.riihela@helsinki.fi
Taloudenhoitaja

Taavi Heikkilä
taavi.o.heikkila@helsinki.fi
Tuutorivastaava

Juulia Heinonen
juulia.heinonen@helsinki.fi
Kulttuurivastaava, liikuntavastaava

Laura Karhapää
laura.karhapaa@helsinki.fi
Party Manager, ympäristövastaava

Alisa Kuuluvainen
alisa.kuuluvainen@helsinki.fi
Kulttuurivastaava, työelämävastaava

Iina Mikkonen
iina.mikkonen@helsinki.fi
Opintovastaava, tuutorivastaava, työelämävastaava

Selma Rissanen
selma.rissanen@helsinki.fi
Kulttuurivastaava

Talvikki Uusitalo
talvikki.uusitalo@helsinki.fi
Kulttuurivastaava

Rebekka Wiitasalo
rebekka.wiitasalo@helsinki.fi
Tilavastaava

 

Hallituksen ulkopuoliset virkailijat:

Lydia Lehtola
lydia.lehtola@helsinki.fi
Kulttuurivirkailija

 

Hallituksen kokoukset ovat avoimia kaikille ja niistä tiedotetaan sähköpostilistalla.

Mainokset

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Google+ photo

Olet kommentoimassa Google+ -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s